spacer1

Wnętrze zakładu dziewiarskiegoZakład dziewiarski ANIREX
Producent swetrów i wyrobów dziewiarskich na zamówienie.

Mamy zaszczyt zapoznać Państwa z działalnością firmy ANIREX. Istniejemy od 1989 roku jako producent wyrobów dziewiarskich. Nasz zakład dziewiarski ma siedzibę w woj. śląskim, w Dąbrowie Górniczej. Jesteśmy producentem najwyższej jakości swetrów, cechujących się bogatym wzornictwem oraz różnorodną kolorystyką. Nowoczesny park maszynowy oraz wykwalifikowana kadra pracownicza pozwala produkować wysokiej jakości swetry męskie i damskie, które zdobyły uznanie klientów krajowych i zagranicznych.

Wysoka, europejska jakość to domena naszych swetrów. Możemy pochwalić się wieloletnią współpracą z wiodącymi hurtowniami odzieży w Polsce, dla których produkujemy swetry na zamówienie. Naszym celem jest sprostanie oczekiwaniom obecnych i przyszłych klientów.

Posiadamy własne studio projektu wyrobu i programowania maszyn. Produkujemy wyroby dziewiarskie zarówno w oparciu o własne projekty, jak również na zlecenie klienta. Jesteśmy zawsze otwarci na Państwa propozycje i sugestie, odnośnie naszych produktów i chętnie je zrealizujemy.

Jesteśmy rzetelnym partnerem w biznesie – doskonale zdajemy sobie sprawę, że czas to pieniądz, dlatego nasi klienci mogą liczyć nie tylko na wysoką jakość produktów, ale także na sprawne i terminowe realizacje zamówień.

Nasi odbiorcy to hurtownie, markowi producenci odzieży, sklepy z elegancką odzieżą o określonym profilu. Dostosowujemy wzory, kolorystykę i ceny do rynku na którym działa sprzedawca. Mamy możliwości dostarczania towaru do klienta. Jako ceniony na rynku producent swetrów męskich oraz damskich dużą wagę przywiązujemy do precyzji i wysokiej jakości wykonania. Zapraszamy do współpracy!

Co wyróżnia zakład dziewiarski ANIREX?

  • profesjonalizm
  • rzetelność
  • kreatywność
  • terminowość
  • elastyczne podejście