spacer1

Oferta producenta swetrów i wyrobów dziewiarskich – Firmy ANIREX

Swetry damskie i męskie to nasza pasja. Specjalizujemy się w cienkich dzianinach. Współczesne trendy w modzie to niewyczerpane źródło inspiracji, z którego chętnie korzystamy w naszych projektach. Produkujemy dzianiny bawełniano-akrylowe, akrylowe, akrylowo-wełniane, bawełniane oraz z dodatkiem poliamidu itp., w rozmiarach od M do XXXL. W celu uatrakcyjnienia efektu końcowego wykorzystujemy zaawansowane technicznie metody szycia oraz wykańczania i zdobienia dzianin, takie jak: haft, sitodruk, wszywanie aplikacji.

Swetry stanowią ważny element garderoby - w naszej ofercie można znaleźć modele i fasony o wszechstronnych zastosowaniach - na co dzień, do pracy, a także na specjalne, uroczyste okazje.

Nowoczesne zaplecze w postaci profesjonalnych maszyn dziewiarskich w połączeniu z naszą kreatywnością i doświadczeniem pozwala tworzyć solidne wyroby, charakteryzujące się oryginalnym, a jednocześnie ponadczasowym wzornictwem i wygodą noszenia. Precyzja wykończenia oraz atrakcyjna kolorystyka sprawiają, że nasze swetry męskie i damskie prezentują się wyjątkowo efektownie.

Skrupulatnie i rzetelnie realizujemy wszystkie zamówienia, umiejętnie dostosowując ofertę do zróżnicowanych potrzeb i oczekiwań odbiorców pod względem cenowym, zastosowanych surowców, terminów płatności itp. Wielkość zamówień do uzgodnienia.

Jesteśmy przekonani, że nasze swetry zadowolą najbardziej wybrednych klientów docelowych, ceniących indywidualny styl oraz wysoką jakość ubrań.

Producent swetrów damskich i męskich ANIREX zaprasza do współpracy!

Swetry damskie i męskie - Galeria